ארונות מטבח

 

עיצוב ארונות המטבח עם הדפסים

הארונות המודפסים, שהיו מוכרים לכם בעיקר בתחום חדרי המגורים וארונות ההזזה, הגיעו גם הגיעו למטבחים. מטבח מודרני אינו בהכרח מטבח צבוע לבן, אלא מטבח שמעוצב באופן מהפכני ומודרני, וזה אומר – ארון מעוצב בשלל צבעים, עם הדפסים. כיצד מעצבים מטבח עם ארונות מודפסים? במה שונה מטבח מעוצב שטופל על ידי חברת מעצבים מקצועית, ממטבח בו לא הושקעה בכך מחשבה יתרה?

עיצוב מטבח עם ארונות מודפסים

עיצוב מטבח עם ארונות עם הדפסים מחייב עזרה מחברה מקצועית, אשר העיצוב הוא נר לרגליה, ומאחוריה שנות ניסיון רבות בענף. כזו היא חברת "מטבחי יגל". בחברת "יגל מטבחים" יעצבו עבורכם את המטבח, בהתבסס על ארונות צבעוניים עם הדפסים. מומחי העיצוב שלנו יאפיינו את המטבח שלכם ואת החדרים הסובבים לו, וימצאו את נוסחת העיצוב האידיאלית עבור המטבח. מובטחת עבודה חלקה, מהימנה, ללא רבב, תוך התאמה של המטבח לעיצוב הבית באופן אופטימלי.

ההבדל בין מטבח מעוצב למטבח ללא מחשבה דקורטיבית – ניכר: אל תוותרו על כך

גם אם קניתם ארון מעצבים יוקרתי למטבח, שכולו צבוע והזכוכית שלו רוויית ויטראז'ים – זה עדיין לא אומר שהוא יתאים למטבח שלכם, וחמור מכך: ייתכן שדווקא בחירה בארון שכזה היא שתדרדר את מצבו העיצובי של המטבח, אשר מנוסח בסגנון שונה ממה שביקשתם להתחקות אחריו. לכן, גם אם אהבתם מאד ארון מסוים שצד את עיניכם בחנות ארונות המטבחים, חכו לדעתו של המעצב, אשר יוכל לא רק להמליץ על ארונות שכן מתאימים, אלא גם להכין את המטבח מבחינה עיצובית-תשתיתית כך שאם בכל זאת תרצו את הארון שלא מתאים, הוא ישתלב בבית כמו שצריך.

יגל מטבחים – מעצבים מטבחים עם ניסיון

אצלנו – כל מטבח מעוצב, וכל חדר עיבוד מזון הוא שיגעון! מדוע זה כך? כי אנו לא מוותרים על אף מטבח, גם אם הבית במצב רעוע. אנו בוחנים היטב כל מטבח של כל לקוח שקרא לנו, ובודקים מה ניתן לעשות כדי למנף את עיצוב מטבחו: החל מחידוש המטבח ועד קניית מטבח חדש. באשר לארונות מודפסים, בבתים מסוימים הם יתאימו ובאחרים – יתאימו פחות. הדבר מצריך בדיקה של יועץ עיצובי מחברת "יגל מטבחים".

פנו לחברת "מטבחי יגל" למידע נוסף על עיצוב ארונות המטבח עם הדפסים!

מטבחי יגל    מטבחים מעוצבים   ארונות מטבח   תכנון המטבח   מטבחי פרובנס   אודות יגל מטבחים   צור קשר

 

מטבחי יגל - מושב יגל טלפון שירות לקוחות: 053-8096567 הדקל 28 מושב יגל אולם התצוגה החדש של מטבחי יגל