מטבחי פרובנס

 

כמה סיבות טובות לרכוש מטבח פרובנס חדש בנגריית יגל מטבחים

כידוע, התחדשות במטבח פרובנס חדש היוותה מאז ומעולם סממן טוב לבני הבית, סממן המעיד על התחדשות ופריחה בכל עבריו ורחביו, משום שמטבח הוא חדר מרכזי, ועיצוב מוצלח שלו יכול להשפיע לטובה גם על החדרים הסמוכים. לכן, בחירת מעצב המטבחים שלכם ומתקין המטבחים שלכם חשובה מאד, ומומלץ מאד שהם ינבעו מאותו מקור, כלומר – יעבדו בחברת בוטיק שתחום התמחותה הוא מטבחים. כזו היא בדיוק חברת יגל מטבחים, אשר מעסיקה מעצבים ומתקינים מנוסים, ובעלי כושר יצירה ומעוף חסרי תקדים.

יגל מטבחים מספקת עיצוב מטבח פרובנס מתאים לכל בית, גם בבתים ישנים

החברה בוחנת את עיצובו של כל בית ומגיעה למסקנות בדבר המטבח הרצוי לדייר. הדבר מלווה גם ברצונותיו ובהעדפותיו של הדייר. למעשה, אנו סבורים כי זו אחריות של הדייר לדעת מה הוא רוצה מבחינה עיצובית, אך אנו כחברה לא רק נפעל על פי רצון הלקוח, אלא נספק את התוצאה לה ייחל – ברמה הגבוהה ביותר שהוא פילל לה.

יגל מטבחים מעסיקה יועצים מומחים ומנוסים בכל תחום

בתחום העיצובי, בתחום ההנדסי ובתחום ההתקנה, מעסיקה יגל מטבחים עובדים מיומנים אשר ידעו להגיד לכם "לא" אם תבקשו לעצב מוצר שאינו בטיחותי או לא עולה בקנה אחד עם עיצוב הבית. חברה כזו, אשר שומרת עליכם מלטעות בעיצוב ובבחירת חומרי הייצור של המטבח החדש, מבטיחה שהמטבח שלכם תמיד יתאים לבית, ויהיה חף מכל תקלה פונקציונלית או דקורטיבית כאחת.

יגל מטבחים מציידת את הלקוח בתנאי שירות ואחריות חסרי תקדים

תעודת אחריות רבת שנים/חודשים על כל מטבח, הבטחה לתנאי שירות שנדיר שתמצאו במקומות אחרים. אנחנו לא מתחשבנים עם הלקוחות שלנו, ואם התעוררה בעיה של איכות/אחריות אנו מתקנים אותה ללא הנדת עפעף. ליגל מטבחים – קהל לקוחות קבוע אשר הולך וגדל. הם יודעים שאצלנו תמיד תימצא אוזן קשבת בנושאי שירות.

ייבוא ויצירת מטבחים חדשים בתדירות גבוהה

אנו עוסקים בייבוא מטבחי פרובנס חדשים בכל עת, וביצירת עיצובים מעניינים ומעודכנים. אנו מעדכנים את קהל הלקוחות שלנו, אשר אף פעם לא נשאר מאחור, ויודע מתי הוא צריך לפעול כדי להפוך את המטבח שוב – לרלוונטי. 

צרו קשר עם "מטבחי יגל" לרכישת מטבח פרובנס חדש בנגריית יגל מטבחים!

מטבחי יגל    מטבחים מעוצבים   ארונות מטבח   תכנון המטבח   מטבחי פרובנס   אודות יגל מטבחים   צור קשר

 

מטבחי יגל - מושב יגל טלפון שירות לקוחות: 053-8096567 הדקל 28 מושב יגל אולם התצוגה החדש של מטבחי יגל